Penta RE Funding II, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45971421
DIČ: 2023173064
IČ DPH: SK2023173064
Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.20
Dátum vzniku: 12. 1. 2011
Základné imanie: 21,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/69952/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Klučková od 13. 8. 2022
    konateľ
  • Ing. Peter Matula od 2. 8. 2012
    konateľ
  • Ladislav Turányi od 13. 8. 2022
    konateľ
  • PENTA REAL ESTATE HOLDING LIMITED od 6. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Penta RE Funding II, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 699,1 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 15,3 mil. €.

15,3 mil. €
Tržby
699,1 tis. €
Zisk
17,0 mil. €
Celkové výnosy
223,9 mil. €
Aktíva
24,6 mil. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 729,9 tis., 2022 259,7 tis., 2023 750,5 tis., 2024 850,3 tis., 2025 699,1 tis.2021729,9 tis.2022259,7 tis.2023750,5 tis.2024850,3 tis.2025699,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 7,0 mil., 2023 9,2 mil., 2024 11,0 mil., 2025 15,3 mil.20211,9 mil.20227,0 mil.20239,2 mil.202411,0 mil.202515,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,3 mil. € 699,1 tis. €
2024 11,0 mil. € 850,3 tis. €
2023 9,2 mil. € 750,5 tis. €
2022 7,0 mil. € 259,7 tis. €
2021 1,9 mil. € 729,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok142,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,1 mil. €
  • Finančné účty4,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie231 €

Pasíva

  • Vlastné imanie24,6 mil. €
  • Záväzky199,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Penta RE Funding II, s.r.o. v konkurze?

Penta RE Funding II, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Penta RE Funding II, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Penta RE Funding II, s.r.o. tržby 15,3 mil. €.

Je firma Penta RE Funding II, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Penta RE Funding II, s.r.o. dosiahla zisk 699,1 tis. €.

Je Penta RE Funding II, s.r.o. platiteľom DPH?

Penta RE Funding II, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Penta RE Funding II, s.r.o. sídli?

Penta RE Funding II, s.r.o. má sídlo na adrese Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026