NNG Funding s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46154051
DIČ: 2023259183
Digital Park II, Einsteinova 3754/25, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Digital Park II, Einsteinova 3754/25, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.92
Dátum vzniku: 30. 4. 2011
Základné imanie: 14,0 mil. €
Spisová značka: Sro/72701/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Klučková od 13. 8. 2022
    konateľ
  • Ing. Peter Matula od 2. 8. 2012
    konateľ
  • Ladislav Turányi od 13. 8. 2022
    konateľ
  • PENTA HOSPITALS HOLDINGS LIMITED od 1. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NNG Funding s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 541,2 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
541,2 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
66,3 mil. €
Aktíva
16,5 mil. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,4 tis., 2022 61,0 tis., 2023 −156,4 tis., 2024 375,4 tis., 2025 541,2 tis.2021−1,4 tis.202261,0 tis.2023−156,4 tis.2024375,4 tis.2025541,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 3,1 mil., 2023 6,3 mil., 2024 7,1 mil., 2025 4,5 mil.20211,9 mil.20223,1 mil.20236,3 mil.20247,1 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 541,2 tis. €
2024 7,1 mil. € 375,4 tis. €
2023 6,3 mil. € -156,4 tis. €
2022 3,1 mil. € 61,0 tis. €
2021 1,9 mil. € -1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok48,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,4 mil. €
  • Finančné účty19,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 mil. €
  • Fondy zo zisku47,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie541,2 tis. €
  • Rezervy246 €
  • Dlhodobé záväzky48,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky39,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NNG Funding s.r.o. v konkurze?

NNG Funding s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NNG Funding s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NNG Funding s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma NNG Funding s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NNG Funding s.r.o. dosiahla zisk 541,2 tis. €.

Kde firma NNG Funding s.r.o. sídli?

NNG Funding s.r.o. má sídlo na adrese Digital Park II, Einsteinova 3754/25, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026