UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45951543
DIČ: 2023166607
Vodárenská 117/1965, Poprad - Veľká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vodárenská 117/1965, Poprad - Veľká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 4. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23873/P
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia- ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špeciali…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Polanská od 4. 1. 2011
    konateľspoločník
  • MUDr. Daniel Polanský od 4. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 40,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 171,2 tis. €.

171,2 tis. €
Tržby
40,0 tis. €
Zisk
170,4 tis. €
Aktíva
141,0 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 36,4 tis., 2023 48,6 tis., 2024 25,7 tis., 2025 40,0 tis.20214,8 tis.202236,4 tis.202348,6 tis.202425,7 tis.202540,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,4 tis., 2022 152,5 tis., 2023 189,0 tis., 2024 174,0 tis., 2025 171,2 tis.2021122,4 tis.2022152,5 tis.2023189,0 tis.2024174,0 tis.2025171,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 171,2 tis. € 40,0 tis. €
2024 174,0 tis. € 25,7 tis. €
2023 189,0 tis. € 48,6 tis. €
2022 152,5 tis. € 36,4 tis. €
2021 122,4 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie141,0 tis. €
  • Záväzky29,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. v konkurze?

UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. tržby 171,2 tis. €.

Je firma UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. dosiahla zisk 40,0 tis. €.

Kde firma UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. sídli?

UROCENTRUM Kežmarok, s.r.o. má sídlo na adrese Vodárenská 117/1965, Poprad - Veľká, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026