orex travel s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45942536
DIČ: 2023152461
IČ DPH: SK2023152461
Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43120
Dátum vzniku: 24. 8. 2017
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2010
Spisová značka: Sro/69189/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ilker Adigüzel od 9. 5. 2024
    konateľ
  • OREX TRAVEL s.r.o. od 11. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť orex travel s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 13 % na 433,0 tis. € a tržby jej narástli o 83 % na 26,5 mil. €.

26,5 mil. €
Tržby
433,0 tis. €
Strata
26,9 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
-432,8 tis. €
Vlastné imanie
112 %
Celková zadlženosť
0,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,6 tis., 2022 3,5 tis., 2023 44,1 tis., 2024 −496,5 tis., 2025 −433,0 tis.2021−8,6 tis.20223,5 tis.202344,1 tis.2024−496,5 tis.2025−433,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 8,3 mil., 2023 8,7 mil., 2024 14,5 mil., 2025 26,5 mil.20211,9 mil.20228,3 mil.20238,7 mil.202414,5 mil.202526,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,5 mil. € -433,0 tis. €
2024 14,5 mil. € -496,5 tis. €
2023 8,7 mil. € 44,1 tis. €
2022 8,3 mil. € 3,5 tis. €
2021 1,9 mil. € -8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,7 tis. €
  • Zásoby5,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky591,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty14,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie74,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Kapitálové fondy210,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-429,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-433,0 tis. €
  • Rezervy115,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie100,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma orex travel s. r. o. v konkurze?

orex travel s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma orex travel s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala orex travel s. r. o. tržby 26,5 mil. €.

Je firma orex travel s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 orex travel s. r. o. vykázala stratu 433,0 tis. €.

Je orex travel s. r. o. platiteľom DPH?

orex travel s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma orex travel s. r. o. sídli?

orex travel s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026