INSTALMONT SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45978115
DIČ: 2023170303
IČ DPH: SK2023170303
Dunajská 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 30. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/69712/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Matuška od 30. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INSTALMONT SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 38,4 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 676,8 tis. €.

676,8 tis. €
Tržby
38,4 tis. €
Zisk
688,8 tis. €
Celkové výnosy
691,8 tis. €
Aktíva
489,4 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −203, 2022 23,8 tis., 2023 137,7 tis., 2024 118,2 tis., 2025 38,4 tis.2021−203202223,8 tis.2023137,7 tis.2024118,2 tis.202538,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 590,9 tis., 2022 688,6 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 676,8 tis.2021590,9 tis.2022688,6 tis.20231,0 mil.20241,1 mil.2025676,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 676,8 tis. € 38,4 tis. €
2024 1,1 mil. € 118,2 tis. €
2023 1,0 mil. € 137,7 tis. €
2022 688,6 tis. € 23,8 tis. €
2021 590,9 tis. € -203 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok105,8 tis. €
  • Zásoby9,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky345,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky213,8 tis. €
  • Finančné účty17,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov442,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky81,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INSTALMONT SK, s. r. o. v konkurze?

INSTALMONT SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INSTALMONT SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INSTALMONT SK, s. r. o. tržby 676,8 tis. €.

Je firma INSTALMONT SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INSTALMONT SK, s. r. o. dosiahla zisk 38,4 tis. €.

Je INSTALMONT SK, s. r. o. platiteľom DPH?

INSTALMONT SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INSTALMONT SK, s. r. o. sídli?

INSTALMONT SK, s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 2, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026