Svätojánska konzerváreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45882983
DIČ: 2023125500
IČ DPH: SK2023125500
Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.39
Dátum vzniku: 15. 10. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 11. 2010
Spisová značka: Sro/26298/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie); spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Rusňáková od 15. 10. 2010
    konateľ
  • Ing. Jozef Rusňák od 15. 10. 2010
    konateľspoločník
  • Adela Rusňáková od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Svätojánska konzerváreň, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 302,6 tis. €.

302,6 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
302,7 tis. €
Celkové výnosy
346,8 tis. €
Aktíva
85,4 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
17,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,9 tis., 2022 −15,1 tis., 2023 −14,4 tis., 2024 10,4 tis., 2025 6,5 tis.202121,9 tis.2022−15,1 tis.2023−14,4 tis.202410,4 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 365,8 tis., 2022 345,0 tis., 2023 537,5 tis., 2024 481,2 tis., 2025 302,6 tis.2021365,8 tis.2022345,0 tis.2023537,5 tis.2024481,2 tis.2025302,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 302,6 tis. € 6,5 tis. €
2024 481,2 tis. € 10,4 tis. €
2023 537,5 tis. € -14,4 tis. €
2022 345,0 tis. € -15,1 tis. €
2021 365,8 tis. € 21,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky237,3 tis. €
  • Finančné účty109,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie307 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy101,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-28,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky244,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Svätojánska konzerváreň, s.r.o. v konkurze?

Svätojánska konzerváreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Svätojánska konzerváreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Svätojánska konzerváreň, s.r.o. tržby 302,6 tis. €.

Je firma Svätojánska konzerváreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Svätojánska konzerváreň, s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je Svätojánska konzerváreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Svätojánska konzerváreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Svätojánska konzerváreň, s.r.o. sídli?

Svätojánska konzerváreň, s.r.o. má sídlo na adrese Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján, 908 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026