Záhorácka konzerváreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36242977
DIČ: 2020184386
IČ DPH: SK2020184386
Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.39
Dátum vzniku: 2. 5. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2001
Spisová značka: Sro/12714/T
Predmet podnikania (výber): spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny; výroba pochutín; výroba hotových jedál a polotovarov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Rusňáková od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Rusňák od 18. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Záhorácka konzerváreň, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 227,0 tis. €.

227,0 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
323,7 tis. €
Celkové výnosy
962,4 tis. €
Aktíva
151,1 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
46,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 5,0 tis., 2023 −15,5 tis., 2024 31,5 tis., 2025 19,2 tis.20214,7 tis.20225,0 tis.2023−15,5 tis.202431,5 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 283,8 tis., 2022 345,3 tis., 2023 295,5 tis., 2024 242,1 tis., 2025 227,0 tis.2021283,8 tis.2022345,3 tis.2023295,5 tis.2024242,1 tis.2025227,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 227,0 tis. € 19,2 tis. €
2024 242,1 tis. € 31,5 tis. €
2023 295,5 tis. € -15,5 tis. €
2022 345,3 tis. € 5,0 tis. €
2021 283,8 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie151,1 tis. €
  • Záväzky811,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Záhorácka konzerváreň, s.r.o. v konkurze?

Záhorácka konzerváreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Záhorácka konzerváreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Záhorácka konzerváreň, s.r.o. tržby 227,0 tis. €.

Je firma Záhorácka konzerváreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Záhorácka konzerváreň, s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je Záhorácka konzerváreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Záhorácka konzerváreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Záhorácka konzerváreň, s.r.o. sídli?

Záhorácka konzerváreň, s.r.o. má sídlo na adrese Moravský Svätý Ján 807, Moravský Svätý Ján, 908 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026