Fit Food, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45865175
DIČ: 2023126248
IČ DPH: SK2023126248
Bajkalská 29/E, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 29/E, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 14. 10. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2011
Spisová značka: Sro/68066/B
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Benetin od 14. 10. 2010
    konateľ
  • Peter Ondruššek od 14. 10. 2010
    konateľspoločník
  • Compass Group, s.r.o. od 22. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fit Food, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 119 % na 17,8 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 67,0 tis. €.

67,0 tis. €
Tržby
17,8 tis. €
Zisk
78,6 tis. €
Celkové výnosy
442,8 tis. €
Aktíva
418,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
68,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 172,0 tis., 2022 10,8 tis., 2023 −21,2 tis., 2024 8,1 tis., 2025 17,8 tis.2021172,0 tis.202210,8 tis.2023−21,2 tis.20248,1 tis.202517,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 3,6 mil., 2023 908,2 tis., 2024 135,5 tis., 2025 67,0 tis.20211,3 mil.20223,6 mil.2023908,2 tis.2024135,5 tis.202567,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,0 tis. € 17,8 tis. €
2024 135,5 tis. € 8,1 tis. €
2023 908,2 tis. € -21,2 tis. €
2022 3,6 mil. € 10,8 tis. €
2021 1,3 mil. € 172,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,9 tis. €
  • Finančné účty403,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie320 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy55,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov340,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,8 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fit Food, s. r. o. v konkurze?

Fit Food, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fit Food, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fit Food, s. r. o. tržby 67,0 tis. €.

Je firma Fit Food, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fit Food, s. r. o. dosiahla zisk 17,8 tis. €.

Je Fit Food, s. r. o. platiteľom DPH?

Fit Food, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fit Food, s. r. o. sídli?

Fit Food, s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 29/E, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026