SHARKAM B&B CATERING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46844341
DIČ: 2023603373
IČ DPH: SK2023603373
Krokusová 20243/3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krokusová 20243/3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.21
Dátum vzniku: 22. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2013
Spisová značka: Sro/84253/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; prevádzkovanie výdajne stravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Bruna od 21. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Pavol Bankovich od 3. 2. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SHARKAM B&B CATERING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 159 % na 924,4 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 5,3 mil. €.

5,3 mil. €
Tržby
924,4 tis. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
38,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 96,9 tis., 2022 656,9 tis., 2023 217,9 tis., 2024 357,5 tis., 2025 924,4 tis.202196,9 tis.2022656,9 tis.2023217,9 tis.2024357,5 tis.2025924,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 996,6 tis., 2022 3,8 mil., 2023 2,4 mil., 2024 3,4 mil., 2025 5,3 mil.2021996,6 tis.20223,8 mil.20232,4 mil.20243,4 mil.20255,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 mil. € 924,4 tis. €
2024 3,4 mil. € 357,5 tis. €
2023 2,4 mil. € 217,9 tis. €
2022 3,8 mil. € 656,9 tis. €
2021 996,6 tis. € 96,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok203,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky347,1 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok150,0 tis. €
  • Finančné účty918,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie20,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov306,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie924,4 tis. €
  • Rezervy21,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky73,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,4 tis. €
  • Bankové úvery2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SHARKAM B&B CATERING s.r.o. v konkurze?

SHARKAM B&B CATERING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SHARKAM B&B CATERING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SHARKAM B&B CATERING s.r.o. tržby 5,3 mil. €.

Je firma SHARKAM B&B CATERING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SHARKAM B&B CATERING s.r.o. dosiahla zisk 924,4 tis. €.

Je SHARKAM B&B CATERING s.r.o. platiteľom DPH?

SHARKAM B&B CATERING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SHARKAM B&B CATERING s.r.o. sídli?

SHARKAM B&B CATERING s.r.o. má sídlo na adrese Krokusová 20243/3, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026