ARAMIS Správa bytov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45678502
DIČ: 2023110122
IČ DPH: SK2023110122
Hlavná 108, Červený Hrádok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 108, Červený Hrádok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 3. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/37918/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Šabík od 18. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Ing. Radoslav Ciglan od 3. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARAMIS Správa bytov s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 12,4 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 229,7 tis. €.

229,7 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
229,9 tis. €
Celkové výnosy
113,0 tis. €
Aktíva
49,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
69,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,9 tis., 2022 7,6 tis., 2023 7,8 tis., 2024 17,8 tis., 2025 12,4 tis.2021−11,9 tis.20227,6 tis.20237,8 tis.202417,8 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,9 tis., 2022 137,8 tis., 2023 179,2 tis., 2024 203,7 tis., 2025 229,7 tis.202182,9 tis.2022137,8 tis.2023179,2 tis.2024203,7 tis.2025229,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 229,7 tis. € 12,4 tis. €
2024 203,7 tis. € 17,8 tis. €
2023 179,2 tis. € 7,8 tis. €
2022 137,8 tis. € 7,6 tis. €
2021 82,9 tis. € -11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,4 tis. €
  • Finančné účty55,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku524 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,4 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky885 €
  • Krátkodobé záväzky40,1 tis. €
  • Bankové úvery16,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARAMIS Správa bytov s.r.o. v konkurze?

ARAMIS Správa bytov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARAMIS Správa bytov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARAMIS Správa bytov s.r.o. tržby 229,7 tis. €.

Je firma ARAMIS Správa bytov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARAMIS Správa bytov s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Je ARAMIS Správa bytov s.r.o. platiteľom DPH?

ARAMIS Správa bytov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARAMIS Správa bytov s.r.o. sídli?

ARAMIS Správa bytov s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 108, Červený Hrádok, 951 82.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026