MP Steels Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45521336
DIČ: 2023019713
IČ DPH: SK2023019713
Kátlovce 132, Kátlovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kátlovce 132, Kátlovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 24. 4. 2010
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2010
Spisová značka: Sro/25459/T
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Petrík od 24. 4. 2010
    konateľspoločník
  • Matúš Kosmál od 24. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP Steels Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 69 % na 195,6 tis. €.

195,6 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Strata
69,4 tis. €
Aktíva
-79,1 tis. €
Vlastné imanie
214 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 1,7 tis., 2023 −3,6 tis., 2024 −63,3 tis., 2025 −8,4 tis.20212,6 tis.20221,7 tis.2023−3,6 tis.2024−63,3 tis.2025−8,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 269,9 tis., 2022 207,4 tis., 2023 217,9 tis., 2024 115,9 tis., 2025 195,6 tis.2021269,9 tis.2022207,4 tis.2023217,9 tis.2024115,9 tis.2025195,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,6 tis. € -8,4 tis. €
2024 115,9 tis. € -63,3 tis. €
2023 217,9 tis. € -3,6 tis. €
2022 207,4 tis. € 1,7 tis. €
2021 269,9 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-79,1 tis. €
  • Záväzky148,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP Steels Slovakia s.r.o. v konkurze?

MP Steels Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP Steels Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP Steels Slovakia s.r.o. tržby 195,6 tis. €.

Je firma MP Steels Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP Steels Slovakia s.r.o. vykázala stratu 8,4 tis. €.

Je MP Steels Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MP Steels Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MP Steels Slovakia s.r.o. sídli?

MP Steels Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Kátlovce 132, Kátlovce, 919 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026