SteelMont Automotive, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45697141
DIČ: 2023140966
IČ DPH: SK2023140966
Hlavná 60/546, Zavar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 60/546, Zavar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.53
Dátum vzniku: 24. 11. 2010
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2015
Spisová značka: Sro/26507/T
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; prenájom hnuteľných vecí; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Silvia Holíková od 14. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SteelMont Automotive, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 74,0 tis. €.

74,0 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Strata
78,1 tis. €
Aktíva
11,3 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,1 tis., 2022 −9,8 tis., 2023 10,1 tis., 2024 4,1 tis., 2025 −12,3 tis.2021−14,1 tis.2022−9,8 tis.202310,1 tis.20244,1 tis.2025−12,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,9 tis., 2022 149,6 tis., 2023 132,1 tis., 2024 177,1 tis., 2025 74,0 tis.2021101,9 tis.2022149,6 tis.2023132,1 tis.2024177,1 tis.202574,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,0 tis. € -12,3 tis. €
2024 177,1 tis. € 4,1 tis. €
2023 132,1 tis. € 10,1 tis. €
2022 149,6 tis. € -9,8 tis. €
2021 101,9 tis. € -14,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,3 tis. €
  • Záväzky66,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SteelMont Automotive, s.r.o. v konkurze?

SteelMont Automotive, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SteelMont Automotive, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SteelMont Automotive, s.r.o. tržby 74,0 tis. €.

Je firma SteelMont Automotive, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SteelMont Automotive, s.r.o. vykázala stratu 12,3 tis. €.

Je SteelMont Automotive, s.r.o. platiteľom DPH?

SteelMont Automotive, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SteelMont Automotive, s.r.o. sídli?

SteelMont Automotive, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 60/546, Zavar, 919 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026