A-SALE Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45477353
DIČ: 2023014389
IČ DPH: SK2023014389
Murgašova 738/27, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Murgašova 738/27, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 5. 2010
Spisová značka: Sro/25402/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikuláš Jónás od 28. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Peter Jónás od 9. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A-SALE Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 83,9 tis. €.

83,9 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
95,1 tis. €
Aktíva
43,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 40,1 tis., 2023 925, 2024 −42,4 tis., 2025 3,2 tis.20213,8 tis.202240,1 tis.20239252024−42,4 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,6 tis., 2022 281,1 tis., 2023 221,2 tis., 2024 59,2 tis., 2025 83,9 tis.2021164,6 tis.2022281,1 tis.2023221,2 tis.202459,2 tis.202583,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,9 tis. € 3,2 tis. €
2024 59,2 tis. € -42,4 tis. €
2023 221,2 tis. € 925 €
2022 281,1 tis. € 40,1 tis. €
2021 164,6 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,5 tis. €
  • Záväzky51,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A-SALE Slovakia, s.r.o. v konkurze?

A-SALE Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A-SALE Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A-SALE Slovakia, s.r.o. tržby 83,9 tis. €.

Je firma A-SALE Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A-SALE Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je A-SALE Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

A-SALE Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A-SALE Slovakia, s.r.o. sídli?

A-SALE Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Murgašova 738/27, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026