STAVEBNINY BETONBAU s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45476241
DIČ: 2022999209
IČ DPH: SK2022999209
Stožok 229, Stožok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stožok 229, Stožok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 25. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2010
Spisová značka: Sro/17949/S
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Hukel od 25. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Radoslav Melich od 25. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,4 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 573,4 tis. €.

573,4 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Zisk
573,9 tis. €
Celkové výnosy
423,2 tis. €
Aktíva
53,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,6 tis., 2022 24,4 tis., 2023 1,0 tis., 2024 −36,6 tis., 2025 4,4 tis.2021−9,6 tis.202224,4 tis.20231,0 tis.2024−36,6 tis.20254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 648,4 tis., 2022 698,4 tis., 2023 551,9 tis., 2024 466,2 tis., 2025 573,4 tis.2021648,4 tis.2022698,4 tis.2023551,9 tis.2024466,2 tis.2025573,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 573,4 tis. € 4,4 tis. €
2024 466,2 tis. € -36,6 tis. €
2023 551,9 tis. € 1,0 tis. €
2022 698,4 tis. € 24,4 tis. €
2021 648,4 tis. € -9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok232,1 tis. €
  • Zásoby118,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,8 tis. €
  • Finančné účty15,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy107,8 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-64,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky287,3 tis. €
  • Bankové úvery52,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. v konkurze?

STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. tržby 573,4 tis. €.

Je firma STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. dosiahla zisk 4,4 tis. €.

Je STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. platiteľom DPH?

STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. sídli?

STAVEBNINY BETONBAU s.r.o. má sídlo na adrese Stožok 229, Stožok, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026