A.M.F STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45669023
DIČ: 2023088067
IČ DPH: SK2023088067
Krné 3672, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krné 3672, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 4. 8. 2010
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 9. 2010
Spisová značka: Sro/18721/S
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Dobrocký od 4. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.M.F STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 531,8 tis. €.

531,8 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
531,9 tis. €
Celkové výnosy
463,1 tis. €
Aktíva
116,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 3,2 tis., 2023 227, 2024 7,2 tis., 2025 10,2 tis.20211,8 tis.20223,2 tis.202322720247,2 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,5 tis., 2022 70,6 tis., 2023 843, 2024 404,2 tis., 2025 531,8 tis.202181,5 tis.202270,6 tis.20238432024404,2 tis.2025531,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 531,8 tis. € 10,2 tis. €
2024 404,2 tis. € 7,2 tis. €
2023 843 € 227 €
2022 70,6 tis. € 3,2 tis. €
2021 81,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,1 tis. €
  • Zásoby18,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky165,2 tis. €
  • Finančné účty52,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy39,3 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky361,6 tis. €
  • Bankové úvery-14,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.M.F STAV s.r.o. v konkurze?

A.M.F STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.M.F STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.M.F STAV s.r.o. tržby 531,8 tis. €.

Je firma A.M.F STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.M.F STAV s.r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je A.M.F STAV s.r.o. platiteľom DPH?

A.M.F STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A.M.F STAV s.r.o. sídli?

A.M.F STAV s.r.o. má sídlo na adrese Krné 3672, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026