METALTEX SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45383898
DIČ: 2022971511
IČ DPH: SK2022971511
Lieskovec 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovec 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 2010
Spisová značka: Sro/62785/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Maďarič od 30. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 479,2 tis. €.

479,2 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Strata
479,3 tis. €
Celkové výnosy
208,7 tis. €
Aktíva
24,4 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 530, 2022 431, 2023 5,0 tis., 2024 14,5 tis., 2025 −6,5 tis.2021530202243120235,0 tis.202414,5 tis.2025−6,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 496,5 tis., 2022 572,0 tis., 2023 497,7 tis., 2024 499,9 tis., 2025 479,2 tis.2021496,5 tis.2022572,0 tis.2023497,7 tis.2024499,9 tis.2025479,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 479,2 tis. € -6,5 tis. €
2024 499,9 tis. € 14,5 tis. €
2023 497,7 tis. € 5,0 tis. €
2022 572,0 tis. € 431 €
2021 496,5 tis. € 530 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Zásoby81,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,3 tis. €
  • Finančné účty98,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy110,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-84,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky183,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. tržby 479,2 tis. €.

Je firma METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. vykázala stratu 6,5 tis. €.

Je METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

METALTEX SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Lieskovec 13, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026