pavox, s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Mgr. Róbert Škarítka od 30. 10. 2026prokurista
-
Business Solutions Slovakia, s. r. o. od 30. 10. 2026spoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Ing. Andrea Müllerovákonateľ, spoločník6. 5. 2015 – 29. 10. 2026
- Zoltán Müllerkonateľ, spoločník10. 3. 2010 – 2. 8. 2021
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť pavox, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 2,8 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 2,8 tis. € |
| 2024 | 5,2 tis. € | 1,7 tis. € |
| 2023 | 2,9 tis. € | -1,0 tis. € |
| 2022 | 3,5 tis. € | -662 € |
| 2021 | 3,8 tis. € | -2,0 tis. € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Finančné účty1,1 tis. €
Pasíva
- Vlastné imanie-1,3 tis. €
- Záväzky2,4 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | — | — | — | — | — | — | −135,9 % | 27,4 % | 39,3 % | −99,9 % | −99,9 % | −118,9 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | 245,6 % | 54,6 % | −41,2 % | −23,4 % | −101,1 % | −123,7 % | −65,8 % | 16,7 % | 22,0 % | −34,4 % | −34,4 % | −56,3 % |
| Celková zadlženosť | 211,0 % | 230,6 % | 333,5 % | 267,5 % | 301,8 % | 142,7 % | 51,6 % | 39,2 % | 44,0 % | 65,5 % | 65,5 % | 52,7 % |
| Daň z príjmov | 358 € | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Spolu majetok | 1 140 € |
| 014 B. | Obežný majetok | 1 140 € |
| 021 B.IV. | Finančný majetok | 1 140 € |
| 022 B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách | 1 140 € |
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 024 | Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 140 € |
| 025 A. | Vlastné imanie | −1 265 € |
| 026 A.I. | Základné imanie | 5 000 € |
| 027 A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania | 5 000 € |
| 030 A.III. | Fondy zo zisku | 500 € |
| 032 A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov | −9 565 € |
| 033 A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 2 800 € |
| 034 B. | Záväzky | 2 405 € |
| 038 B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet | 905 € |
| 039 B.IV.1. | Krátkodobé záväzky z obchodného styku | 26 € |
| 041 3. | Daňové záväzky a dotácie | 879 € |
| 045 B.VII. | Krátkodobé finančné výpomoci | 1 500 € |
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet | 6 204 € |
| 007 VI. | Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti | 6 204 € |
| 008 | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet | 2 565 € |
| 010 B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok | 1 125 € |
| 011 C. | Služby | 1 054 € |
| 013 E. | Dane a poplatky | 316 € |
| 017 I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť | 70 € |
| 018 | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 639 € |
| 019 | Pridaná hodnota | −2 179 € |
| 027 | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet | 481 € |
| 033 O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť | 481 € |
| 034 | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti | −481 € |
| 035 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením | 3 158 € |
| 036 P. | Daň z príjmov | 358 € |
| 038 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 2 800 € |
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
História z obchodného registra
Predchádzajúce názvy
- ALL STARS Slovakia s.r.o.10. 3. 2010 – 29. 10. 2026
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma pavox, s. r. o. v konkurze?
pavox, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma pavox, s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 pavox, s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.
Je pavox, s. r. o. platiteľom DPH?
pavox, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma pavox, s. r. o. sídli?
pavox, s. r. o. má sídlo na adrese Vitanová 182, Vitanová, 027 12.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026