OILERS Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45341044
DIČ: 2022962095
IČ DPH: SK2022962095
Komárňanská cesta 13, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská cesta 13, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 19. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 3. 2010
Spisová značka: Sro/25842/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Šurin od 19. 1. 2010
    konateľspoločník
  • Róbert Vaďovský od 22. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OILERS Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 757,4 tis. €.

757,4 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
761,4 tis. €
Celkové výnosy
439,4 tis. €
Aktíva
258,8 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
15,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,2 tis., 2022 1,2 tis., 2023 6,7 tis., 2024 −280, 2025 14,8 tis.20218,2 tis.20221,2 tis.20236,7 tis.2024−280202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 787,8 tis., 2022 850,6 tis., 2023 932,5 tis., 2024 885,3 tis., 2025 757,4 tis.2021787,8 tis.2022850,6 tis.2023932,5 tis.2024885,3 tis.2025757,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 757,4 tis. € 14,8 tis. €
2024 885,3 tis. € -280 €
2023 932,5 tis. € 6,7 tis. €
2022 850,6 tis. € 1,2 tis. €
2021 787,8 tis. € 8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,5 tis. €
  • Zásoby42,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,2 tis. €
  • Finančné účty244,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov239,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Rezervy6,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky69,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky104,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OILERS Slovakia s.r.o. v konkurze?

OILERS Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OILERS Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OILERS Slovakia s.r.o. tržby 757,4 tis. €.

Je firma OILERS Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OILERS Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je OILERS Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

OILERS Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OILERS Slovakia s.r.o. sídli?

OILERS Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská cesta 13, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026