MOBIL ATAK NZ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45298572
DIČ: 2022934848
Štefanovičová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefanovičová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 17. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/25725/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; počítačove služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Bilik od 17. 12. 2009
    konateľspoločník
  • MOBIL ATAK, s. r. o. od 22. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOBIL ATAK NZ, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 27,7 tis. €.

27,7 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
27,7 tis. €
Celkové výnosy
250,4 tis. €
Aktíva
247,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
13,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 16,9 tis., 2023 15,7 tis., 2024 10,7 tis., 2025 2,9 tis.202118,3 tis.202216,9 tis.202315,7 tis.202410,7 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,9 tis., 2022 34,4 tis., 2023 30,9 tis., 2024 28,2 tis., 2025 27,7 tis.202137,9 tis.202234,4 tis.202330,9 tis.202428,2 tis.202527,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,7 tis. € 2,9 tis. €
2024 28,2 tis. € 10,7 tis. €
2023 30,9 tis. € 15,7 tis. €
2022 34,4 tis. € 16,9 tis. €
2021 37,9 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky13,0 tis. €
  • Finančné účty237,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov238,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOBIL ATAK NZ, s. r. o. v konkurze?

MOBIL ATAK NZ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOBIL ATAK NZ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOBIL ATAK NZ, s. r. o. tržby 27,7 tis. €.

Je firma MOBIL ATAK NZ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOBIL ATAK NZ, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Kde firma MOBIL ATAK NZ, s. r. o. sídli?

MOBIL ATAK NZ, s. r. o. má sídlo na adrese Štefanovičová, 951 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026