VR - DENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45270872
DIČ: 2022913882
Kazinczyho 549, Kráľovský Chlmec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kazinczyho 549, Kráľovský Chlmec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 3. 11. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24544/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností ( veľkoo…; prenájom hnuteľných vecí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Zsolt Veres od 3. 11. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VR - DENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 263 % na 9,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 66,4 tis. €.

66,4 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Zisk
201,1 tis. €
Aktíva
67,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 934, 2023 1,6 tis., 2024 2,5 tis., 2025 9,1 tis.20211,2 tis.202293420231,6 tis.20242,5 tis.20259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,8 tis., 2022 56,8 tis., 2023 84,0 tis., 2024 73,1 tis., 2025 66,4 tis.202162,8 tis.202256,8 tis.202384,0 tis.202473,1 tis.202566,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,4 tis. € 9,1 tis. €
2024 73,1 tis. € 2,5 tis. €
2023 84,0 tis. € 1,6 tis. €
2022 56,8 tis. € 934 €
2021 62,8 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,5 tis. €
  • Záväzky133,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VR - DENT s.r.o. v konkurze?

VR - DENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VR - DENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VR - DENT s.r.o. tržby 66,4 tis. €.

Je firma VR - DENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VR - DENT s.r.o. dosiahla zisk 9,1 tis. €.

Kde firma VR - DENT s.r.o. sídli?

VR - DENT s.r.o. má sídlo na adrese Kazinczyho 549, Kráľovský Chlmec, 077 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026