LUCKY INVEST s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44904649
DIČ: 2022868166
Špitálska 53, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 53, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/59832/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Deniss Bubnovs od 17. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť LUCKY INVEST s. r. o. v roku 2018 zvýšila zisk o 38 % na 9,4 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
9,4 tis. €
Zisk
74,0 mil. €
Aktíva
40,8 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 1,8 tis., 2015 5,9 tis., 2016 7,8 tis., 2017 6,8 tis., 2018 9,4 tis.20141,8 tis.20155,9 tis.20167,8 tis.20176,8 tis.20189,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 6,3 mil., 2015 6,8 mil., 2016 8,6 mil., 2017 7,1 mil., 2018 3,8 mil.20146,3 mil.20156,8 mil.20168,6 mil.20177,1 mil.20183,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 3,8 mil. € 9,4 tis. €
2017 7,1 mil. € 6,8 tis. €
2016 8,6 mil. € 7,8 tis. €
2015 6,8 mil. € 5,9 tis. €
2014 6,3 mil. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie40,8 tis. €
  • Záväzky73,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUCKY INVEST s. r. o. v konkurze?

LUCKY INVEST s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUCKY INVEST s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala LUCKY INVEST s. r. o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma LUCKY INVEST s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 LUCKY INVEST s. r. o. dosiahla zisk 9,4 tis. €.

Kde firma LUCKY INVEST s. r. o. sídli?

LUCKY INVEST s. r. o. má sídlo na adrese Špitálska 53, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026