MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44882955
DIČ: 2022879276
Lietava 451, Lietava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lietava 451, Lietava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 1. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/51760/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej staro…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Andrea Šimalová od 1. 9. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 76,1 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 217,1 tis. €.

217,1 tis. €
Tržby
76,1 tis. €
Zisk
219,7 tis. €
Celkové výnosy
196,7 tis. €
Aktíva
171,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
86,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,2 tis., 2022 72,1 tis., 2023 77,2 tis., 2024 119,7 tis., 2025 76,1 tis.202165,2 tis.202272,1 tis.202377,2 tis.2024119,7 tis.202576,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,5 tis., 2022 194,1 tis., 2023 204,1 tis., 2024 267,3 tis., 2025 217,1 tis.2021169,5 tis.2022194,1 tis.2023204,1 tis.2024267,3 tis.2025217,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 217,1 tis. € 76,1 tis. €
2024 267,3 tis. € 119,7 tis. €
2023 204,1 tis. € 77,2 tis. €
2022 194,1 tis. € 72,1 tis. €
2021 169,5 tis. € 65,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok59,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,7 tis. €
  • Finančné účty106,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,1 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky550 €
  • Krátkodobé záväzky21,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. tržby 217,1 tis. €.

Je firma MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. dosiahla zisk 76,1 tis. €.

Kde firma MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. sídli?

MUDr. Andrea Šimalová, s.r.o. má sídlo na adrese Lietava 451, Lietava, 013 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026