ORL ambulancia - Effeta, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44812159
DIČ: 2022841106
IČ DPH: SK2022841106
V. Spanyola 1748/43, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: V. Spanyola 1748/43, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 17. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/51444/L
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod; skladovanie; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mária Rečičárová od 17. 6. 2009
    konateľspoločník
  • MVDr. Jozef Rečičár od 17. 6. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Mária Košútová od 17. 6. 2009
    konateľspoločník
  • Ľudmila Mičianová od 17. 6. 2009
    konateľ
  • Ľudmila Rečičárová od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 83,9 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 258,3 tis. €.

258,3 tis. €
Tržby
83,9 tis. €
Zisk
263,6 tis. €
Celkové výnosy
362,4 tis. €
Aktíva
349,2 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
78,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,7 tis., 2022 80,6 tis., 2023 97,2 tis., 2024 82,1 tis., 2025 83,9 tis.202170,7 tis.202280,6 tis.202397,2 tis.202482,1 tis.202583,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,8 tis., 2022 283,6 tis., 2023 333,9 tis., 2024 211,5 tis., 2025 258,3 tis.2021220,8 tis.2022283,6 tis.2023333,9 tis.2024211,5 tis.2025258,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 258,3 tis. € 83,9 tis. €
2024 211,5 tis. € 82,1 tis. €
2023 333,9 tis. € 97,2 tis. €
2022 283,6 tis. € 80,6 tis. €
2021 220,8 tis. € 70,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,1 tis. €
  • Finančné účty285,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov259,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. v konkurze?

ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. tržby 258,3 tis. €.

Je firma ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. dosiahla zisk 83,9 tis. €.

Je ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. platiteľom DPH?

ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. sídli?

ORL ambulancia - Effeta, s. r. o. má sídlo na adrese V. Spanyola 1748/43, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026