Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44785445
DIČ: 2022830282
IČ DPH: SK2022830282
Fabiniho 15, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fabiniho 15, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 23. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/23746/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním pneumológia a ftizeológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Slavomír Hrebenár od 23. 5. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 183 % na 153,3 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 478,3 tis. €.

478,3 tis. €
Tržby
153,3 tis. €
Zisk
479,3 tis. €
Celkové výnosy
574,6 tis. €
Aktíva
578,1 tis. €
Vlastné imanie
84,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 61,5 tis., 2022 128,2 tis., 2023 81,1 tis., 2024 54,1 tis., 2025 153,3 tis.202161,5 tis.2022128,2 tis.202381,1 tis.202454,1 tis.2025153,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 300,4 tis., 2022 412,2 tis., 2023 441,4 tis., 2024 380,9 tis., 2025 478,3 tis.2021300,4 tis.2022412,2 tis.2023441,4 tis.2024380,9 tis.2025478,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 478,3 tis. € 153,3 tis. €
2024 380,9 tis. € 54,1 tis. €
2023 441,4 tis. € 81,1 tis. €
2022 412,2 tis. € 128,2 tis. €
2021 300,4 tis. € 61,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok68,1 tis. €
  • Zásoby3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky108,7 tis. €
  • Finančné účty343,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie51,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov419,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie153,3 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. v konkurze?

Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. tržby 478,3 tis. €.

Je firma Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. dosiahla zisk 153,3 tis. €.

Je Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. platiteľom DPH?

Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. sídli?

Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o. má sídlo na adrese Fabiniho 15, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026