STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 44778767
DIČ: 2022825090
IČ DPH: SK2022825090
Závodská cesta 4, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodská cesta 4, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 23. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/51330/L
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Varoš od 23. 5. 2009
    konateľspoločník
  • Rastislav Staňo od 23. 5. 2009
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila zisk na 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 16,6 tis. €.

16,6 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
6,5 tis. €
Aktíva
6,1 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 1,3 tis., 2023 −1,7 tis., 2024 671, 2025 7,6 tis.20213,4 tis.20221,3 tis.2023−1,7 tis.202467120257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,9 tis., 2022 26,7 tis., 2023 18,7 tis., 2024 24,3 tis., 2025 16,6 tis.202118,9 tis.202226,7 tis.202318,7 tis.202424,3 tis.202516,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,6 tis. € 7,6 tis. €
2024 24,3 tis. € 671 €
2023 18,7 tis. € -1,7 tis. €
2022 26,7 tis. € 1,3 tis. €
2021 18,9 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,1 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii tržby 16,6 tis. €.

Je firma STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii sídli?

STAVAR Za, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Závodská cesta 4, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026