Green Architecture SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47213043
DIČ: 2023807016
IČ DPH: SK2023807016
Borová 3205/31, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borová 3205/31, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 22. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/59372/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v rybárstve; Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Štiga od 22. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Green Architecture SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 47,2 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 113,1 tis. €.

113,1 tis. €
Tržby
47,2 tis. €
Zisk
59,1 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,8 tis., 2022 3,6 tis., 2023 13,1 tis., 2024 59,8 tis., 2025 47,2 tis.2021−24,8 tis.20223,6 tis.202313,1 tis.202459,8 tis.202547,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,3 tis., 2022 57,8 tis., 2023 81,7 tis., 2024 137,8 tis., 2025 113,1 tis.202118,3 tis.202257,8 tis.202381,7 tis.2024137,8 tis.2025113,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,1 tis. € 47,2 tis. €
2024 137,8 tis. € 59,8 tis. €
2023 81,7 tis. € 13,1 tis. €
2022 57,8 tis. € 3,6 tis. €
2021 18,3 tis. € -24,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Green Architecture SK, s. r. o. v konkurze?

Green Architecture SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Green Architecture SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Green Architecture SK, s. r. o. tržby 113,1 tis. €.

Je firma Green Architecture SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Green Architecture SK, s. r. o. dosiahla zisk 47,2 tis. €.

Je Green Architecture SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Green Architecture SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Green Architecture SK, s. r. o. sídli?

Green Architecture SK, s. r. o. má sídlo na adrese Borová 3205/31, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026