INGSTAV Žilina s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44565241
DIČ: 2022740346
IČ DPH: SK2022740346
Bytčická 16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčická 16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 2. 1. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2009
Spisová značka: Sro/50627/L
Predmet podnikania (výber): výkon činnosti stavbyvedúceho; výkon činnosti stavebného dozoru; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Sága od 29. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Radoslav Gelatik od 8. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INGSTAV Žilina s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 131 % na 2,3 tis. €.

2,3 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
24,4 tis. €
Aktíva
17,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,4 tis., 2022 5,7 tis., 2023 2,6 tis., 2024 −1,5 tis., 2025 1,6 tis.2021−3,4 tis.20225,7 tis.20232,6 tis.2024−1,5 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,3 tis., 2022 20,6 tis., 2023 13,0 tis., 2024 1,0 tis., 2025 2,3 tis.20214,3 tis.202220,6 tis.202313,0 tis.20241,0 tis.20252,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 tis. € 1,6 tis. €
2024 1,0 tis. € -1,5 tis. €
2023 13,0 tis. € 2,6 tis. €
2022 20,6 tis. € 5,7 tis. €
2021 4,3 tis. € -3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,0 tis. €
  • Záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INGSTAV Žilina s. r. o. v konkurze?

INGSTAV Žilina s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INGSTAV Žilina s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INGSTAV Žilina s. r. o. tržby 2,3 tis. €.

Je firma INGSTAV Žilina s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INGSTAV Žilina s. r. o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je INGSTAV Žilina s. r. o. platiteľom DPH?

INGSTAV Žilina s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INGSTAV Žilina s. r. o. sídli?

INGSTAV Žilina s. r. o. má sídlo na adrese Bytčická 16, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026