QPG s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo 69.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Základné údaje

IČO: 44540639
DIČ: 2022729247
IČ DPH: SK2022729247
Nám. gen. Štefánika 534/9, Stará ĽubovňaZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 13. 12. 2008
Spisová značka: Sro/21007/P
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2009

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Libor Šlosár od 13. 12. 2008
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • MUDr. Alica Szabókonateľ, spoločník1. 6. 2021 – 23. 6. 2022
  • Mgr. Ľubomíra Kalakajovákonateľ, spoločník15. 5. 2015 – 15. 6. 2022
  • Helena Dicováspoločník28. 5. 2015 – 1. 3. 2021
  • Ing. Miroslav Dickonateľ, spoločník13. 12. 2008 – 27. 5. 2015

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť QPG s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 166 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 65,4 tis. €.

65,4 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Strata
66,5 tis. €
Celkové výnosy
102,5 tis. €
Aktíva
70,2 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
−2,9 %
Návratnosť aktív (ROA)
3,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,5 tis., 2022 1,9 tis., 2023 2,6 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 −3,0 tis.202125,5 tis.20221,9 tis.20232,6 tis.2024−1,1 tis.2025−3,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,0 tis., 2022 276,8 tis., 2023 262,1 tis., 2024 234,7 tis., 2025 65,4 tis.2021278,0 tis.2022276,8 tis.2023262,1 tis.2024234,7 tis.202565,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 66,5 tis.202566,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 9602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,4 tis. € -3,0 tis. €
2024 234,7 tis. € -1,1 tis. €
2023 262,1 tis. € 2,6 tis. €
2022 276,8 tis. € 1,9 tis. €
2021 278,0 tis. € 25,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok57,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,1 tis. €
  • Finančné účty10,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy62,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,3 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −4,3 % −1,5 % 3,5 % 2,6 % 36,4 % −7,9 % 54,6 % 45,5 % 7,6 % 26,1 % −48,9 % −41,1 %
Návratnosť aktív (ROA) −2,9 % −0,9 % 2,6 % 2,4 % 27,7 % −3,9 % 25,5 % 12,3 % 1,1 % 6,1 % −7,6 % −11,7 %
Zisková marža −4,6 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža 3,2 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 31,5 % 44,4 % 25,4 % 7,9 % 24,1 % 51,1 % 53,3 % 72,9 % 84,9 % 76,7 % 84,5 % 71,6 %
Daň z príjmov 960 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • ALIVER nutraceutics spol. s r. o.21. 5. 2021 – 6. 11. 2026
  • QPG spol. s r. o.13. 12. 2008 – 20. 5. 2021

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma QPG s. r. o. v konkurze?

QPG s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma QPG s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala QPG s. r. o. tržby 65,4 tis. €.

Je firma QPG s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 QPG s. r. o. vykázala stratu 3,0 tis. €.

Je QPG s. r. o. platiteľom DPH?

QPG s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma QPG s. r. o. sídli?

QPG s. r. o. má sídlo na adrese Nám. gen. Štefánika 534/9, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026