ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44499795
DIČ: 2022727883
Trenčianske Jastrabie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianske Jastrabie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 12. 12. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/21065/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živností; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Šebáň od 12. 12. 2008
    konateľspoločník
  • Martin Šebáň od 22. 9. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 43,0 tis. €.

43,0 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
43,0 tis. €
Celkové výnosy
37,6 tis. €
Aktíva
36,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
23,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 2,3 tis., 2023 3,0 tis., 2024 3,1 tis., 2025 4,0 tis.20211,6 tis.20222,3 tis.20233,0 tis.20243,1 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,7 tis., 2022 44,0 tis., 2023 49,0 tis., 2024 29,6 tis., 2025 43,0 tis.202140,7 tis.202244,0 tis.202349,0 tis.202429,6 tis.202543,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 41,7 tis., 2022 46,5 tis., 2023 49,1 tis., 2024 30,9 tis., 2025 43,0 tis.202141,7 tis.202246,5 tis.202349,1 tis.202430,9 tis.202543,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 319, 2022 424, 2023 523, 2024 548, 2025 46820213192022424202352320245482025468
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,0 tis. € 4,0 tis. €
2024 29,6 tis. € 3,1 tis. €
2023 49,0 tis. € 3,0 tis. €
2022 44,0 tis. € 2,3 tis. €
2021 40,7 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Finančné účty32,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky186 €
  • Krátkodobé záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. v konkurze?

ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. tržby 43,0 tis. €.

Je firma ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Kde firma ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. sídli?

ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianske Jastrabie, 913 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026