Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44492553
DIČ: 2022711922
IČ DPH: SK2022711922
SNP 1425, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1425, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 13. 11. 2008
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2008
Spisová značka: Sro/20933/R
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie čistiarne; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kostelanský od 13. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Andrej Kostelanský od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 26,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 265,6 tis. €.

265,6 tis. €
Tržby
26,1 tis. €
Zisk
265,6 tis. €
Celkové výnosy
106,0 tis. €
Aktíva
42,3 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
84,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,4 tis., 2022 65,0 tis., 2023 72,1 tis., 2024 54,5 tis., 2025 26,1 tis.2021−8,4 tis.202265,0 tis.202372,1 tis.202454,5 tis.202526,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,4 tis., 2022 154,8 tis., 2023 266,0 tis., 2024 293,0 tis., 2025 265,6 tis.202122,4 tis.2022154,8 tis.2023266,0 tis.2024293,0 tis.2025265,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 38,1 tis., 2022 158,7 tis., 2023 266,0 tis., 2024 293,1 tis., 2025 265,6 tis.202138,1 tis.2022158,7 tis.2023266,0 tis.2024293,1 tis.2025265,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 13,7 tis., 2023 19,6 tis., 2024 14,8 tis., 2025 7,2 tis.20210202213,7 tis.202319,6 tis.202414,8 tis.20257,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 265,6 tis. € 26,1 tis. €
2024 293,0 tis. € 54,5 tis. €
2023 266,0 tis. € 72,1 tis. €
2022 154,8 tis. € 65,0 tis. €
2021 22,4 tis. € -8,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,6 tis. €
  • Finančné účty57,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie178 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,1 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie46 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. v konkurze?

Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. tržby 265,6 tis. €.

Je firma Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. dosiahla zisk 26,1 tis. €.

Je Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. platiteľom DPH?

Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. sídli?

Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. má sídlo na adrese SNP 1425, Považská Bystrica, 017 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026