Kozmetický salón GRACIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45396388
DIČ: 2022973249
Počarová 43, Prečín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Počarová 43, Prečín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 25. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22675/R
Predmet podnikania (výber): kozmetické služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lenka Mlynárová od 25. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Zuzana Zvaková od 25. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 36,2 tis. €.

36,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
5,8 tis. €
Aktíva
-6,0 tis. €
Vlastné imanie
204 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 7,2 tis., 2023 4,0 tis., 2024 3,8 tis., 2025 2,9 tis.20212,4 tis.20227,2 tis.20234,0 tis.20243,8 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,8 tis., 2022 32,0 tis., 2023 32,6 tis., 2024 34,6 tis., 2025 36,2 tis.202118,8 tis.202232,0 tis.202332,6 tis.202434,6 tis.202536,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,2 tis. € 2,9 tis. €
2024 34,6 tis. € 3,8 tis. €
2023 32,6 tis. € 4,0 tis. €
2022 32,0 tis. € 7,2 tis. €
2021 18,8 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-6,0 tis. €
  • Záväzky11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. v konkurze?

Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. tržby 36,2 tis. €.

Je firma Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Kde firma Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. sídli?

Kozmetický salón GRACIA, s. r. o. má sídlo na adrese Počarová 43, Prečín, 018 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026