BELLS SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44420889
DIČ: 2022687414
IČ DPH: SK2022687414
Stierová 5, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stierová 5, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 2. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2008
Spisová značka: Sro/22552/V
Predmet podnikania (výber): montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vincent Roško od 2. 10. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BELLS SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 67 € a tržby jej klesli o 49 % na 4,1 tis. €.

4,1 tis. €
Tržby
67 €
Zisk
31,9 tis. €
Aktíva
27,9 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 −2,5 tis., 2023 6,3 tis., 2024 844, 2025 6720211,4 tis.2022−2,5 tis.20236,3 tis.2024844202567
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,6 tis., 2022 4,5 tis., 2023 14,5 tis., 2024 8,0 tis., 2025 4,1 tis.202111,6 tis.20224,5 tis.202314,5 tis.20248,0 tis.20254,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,1 tis. € 67 €
2024 8,0 tis. € 844 €
2023 14,5 tis. € 6,3 tis. €
2022 4,5 tis. € -2,5 tis. €
2021 11,6 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,9 tis. €
  • Záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BELLS SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

BELLS SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BELLS SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BELLS SLOVAKIA, s. r. o. tržby 4,1 tis. €.

Je firma BELLS SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BELLS SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 67 €.

Je BELLS SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

BELLS SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BELLS SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

BELLS SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Stierová 5, Košice, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026