Gas-Me-Ra s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36180661
DIČ: 2020057325
IČ DPH: SK2020057325
Viedenská 38, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viedenská 38, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 13. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 1998
Spisová značka: Sro/10016/V
Predmet podnikania (výber): výroba počítačov, prístrojov a zariadení na spracovanie dát; výroba elektrických strojov a prístrojov; montáž a opravy meracej a regulačnej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radovan Šamudovský od 20. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Šamudovský od 20. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gas-Me-Ra s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 102 % na 13,6 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 205,2 tis. €.

205,2 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
86,5 tis. €
Aktíva
24,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,1 tis., 2022 11,5 tis., 2023 31,0 tis., 2024 6,7 tis., 2025 13,6 tis.202159,1 tis.202211,5 tis.202331,0 tis.20246,7 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,0 tis., 2022 123,8 tis., 2023 201,8 tis., 2024 171,3 tis., 2025 205,2 tis.2021176,0 tis.2022123,8 tis.2023201,8 tis.2024171,3 tis.2025205,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,2 tis. € 13,6 tis. €
2024 171,3 tis. € 6,7 tis. €
2023 201,8 tis. € 31,0 tis. €
2022 123,8 tis. € 11,5 tis. €
2021 176,0 tis. € 59,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,7 tis. €
  • Záväzky61,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gas-Me-Ra s.r.o. v konkurze?

Gas-Me-Ra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gas-Me-Ra s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gas-Me-Ra s.r.o. tržby 205,2 tis. €.

Je firma Gas-Me-Ra s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gas-Me-Ra s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je Gas-Me-Ra s.r.o. platiteľom DPH?

Gas-Me-Ra s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gas-Me-Ra s.r.o. sídli?

Gas-Me-Ra s.r.o. má sídlo na adrese Viedenská 38, Košice, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026