AQUALAND Malé Bielice, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44414340
DIČ: 2022685324
IČ DPH: SK2022685324
Kúpeľná 103-105, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kúpeľná 103-105, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 27. 9. 2008
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2016
Spisová značka: Sro/33187/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; čistiace a upratovacie práce; Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Chour od 1. 7. 2024
    konateľ
  • Royal Head, s.r.o. od 6. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 448,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
448,4 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
3,6 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
31,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 242,1 tis., 2022 617,1 tis., 2023 729,5 tis., 2024 626,9 tis., 2025 448,4 tis.2021242,1 tis.2022617,1 tis.2023729,5 tis.2024626,9 tis.2025448,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 2,4 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,4 mil.20211,1 mil.20222,4 mil.20233,1 mil.20243,3 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 448,4 tis. €
2024 3,3 mil. € 626,9 tis. €
2023 3,1 mil. € 729,5 tis. €
2022 2,4 mil. € 617,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 242,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok16,1 tis. €
  • Zásoby119,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky423,5 tis. €
  • Finančné účty1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie41,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie448,4 tis. €
  • Rezervy18,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky275,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie194,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. v konkurze?

AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. dosiahla zisk 448,4 tis. €.

Je AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. platiteľom DPH?

AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. sídli?

AQUALAND Malé Bielice, s.r.o. má sídlo na adrese Kúpeľná 103-105, Partizánske, 958 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026