LIQUI MOLY SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44162391
DIČ: 2022617564
IČ DPH: SK2022617564
Stromová 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stromová 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 4. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2008
Spisová značka: Sro/130641/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Rybníček od 1. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIQUI MOLY SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 57,9 tis. € a tržby jej ostali na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
57,9 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
667,3 tis. €
Aktíva
169,1 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,8 tis., 2022 39,1 tis., 2023 65,7 tis., 2024 103,9 tis., 2025 57,9 tis.202134,8 tis.202239,1 tis.202365,7 tis.2024103,9 tis.202557,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,9 mil.20211,0 mil.20221,2 mil.20231,4 mil.20241,9 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 57,9 tis. €
2024 1,9 mil. € 103,9 tis. €
2023 1,4 mil. € 65,7 tis. €
2022 1,2 mil. € 39,1 tis. €
2021 1,0 mil. € 34,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok149,7 tis. €
  • Zásoby307,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky187,3 tis. €
  • Finančné účty16,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,9 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky93,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky363,1 tis. €
  • Bankové úvery39,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIQUI MOLY SK s. r. o. v konkurze?

LIQUI MOLY SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIQUI MOLY SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIQUI MOLY SK s. r. o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma LIQUI MOLY SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIQUI MOLY SK s. r. o. dosiahla zisk 57,9 tis. €.

Je LIQUI MOLY SK s. r. o. platiteľom DPH?

LIQUI MOLY SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIQUI MOLY SK s. r. o. sídli?

LIQUI MOLY SK s. r. o. má sídlo na adrese Stromová 13, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026