RGB Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44161298
DIČ: 2022613439
IČ DPH: SK2022613439
Poludníková 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poludníková 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 10. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 6. 2008
Spisová značka: Sro/52226/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; donášková služba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Repta od 22. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RGB Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 205,7 tis. €.

205,7 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
119,9 tis. €
Aktíva
40,2 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 994, 2023 436, 2024 2,9 tis., 2025 3,0 tis.20211,3 tis.2022994202343620242,9 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,7 tis., 2022 196,9 tis., 2023 237,4 tis., 2024 198,5 tis., 2025 205,7 tis.2021200,7 tis.2022196,9 tis.2023237,4 tis.2024198,5 tis.2025205,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,7 tis. € 3,0 tis. €
2024 198,5 tis. € 2,9 tis. €
2023 237,4 tis. € 436 €
2022 196,9 tis. € 994 €
2021 200,7 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,2 tis. €
  • Záväzky79,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RGB Slovakia s. r. o. v konkurze?

RGB Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RGB Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RGB Slovakia s. r. o. tržby 205,7 tis. €.

Je firma RGB Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RGB Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je RGB Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

RGB Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RGB Slovakia s. r. o. sídli?

RGB Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Poludníková 9, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026