Zamas.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44153619
DIČ: 2022620567
IČ DPH: SK2022620567
Sv. Cyrila a Metoda 25, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sv. Cyrila a Metoda 25, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 28. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/20666/L
Predmet podnikania (výber): reklamné činnosti; technické a organizačné zabezepečenie výstav; organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Kačková od 23. 4. 2018
    konateľ
  • Eva Wedra Kačková od 28. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zamas.sk, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 10,1 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 24,8 tis. €.

24,8 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
109,8 tis. €
Aktíva
42,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 14,4 tis., 2023 5,1 tis., 2024 769, 2025 10,1 tis.20211,3 tis.202214,4 tis.20235,1 tis.2024769202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,0 tis., 2022 48,4 tis., 2023 42,3 tis., 2024 33,0 tis., 2025 24,8 tis.202134,0 tis.202248,4 tis.202342,3 tis.202433,0 tis.202524,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,8 tis. € 10,1 tis. €
2024 33,0 tis. € 769 €
2023 42,3 tis. € 5,1 tis. €
2022 48,4 tis. € 14,4 tis. €
2021 34,0 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,5 tis. €
  • Záväzky67,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zamas.sk, s. r. o. v konkurze?

Zamas.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zamas.sk, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zamas.sk, s. r. o. tržby 24,8 tis. €.

Je firma Zamas.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zamas.sk, s. r. o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je Zamas.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

Zamas.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zamas.sk, s. r. o. sídli?

Zamas.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Sv. Cyrila a Metoda 25, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026