EUROCOMPANY GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36404632
DIČ: 2020122874
IČ DPH: SK2020122874
Sv. Cyrila a Metoda 2408/11A, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sv. Cyrila a Metoda 2408/11A, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 3. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 5. 2002
Spisová značka: Sro/13484/L
Predmet podnikania (výber): - vydavateľská činnosť; - veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; - prieskum trhu a výskum verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Horváth od 18. 3. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 467 % na 22,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 239,5 tis. €.

239,5 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
239,5 tis. €
Celkové výnosy
371,8 tis. €
Aktíva
143,9 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
23,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,8 tis., 2022 67,5 tis., 2023 16,7 tis., 2024 4,0 tis., 2025 22,4 tis.2021−7,8 tis.202267,5 tis.202316,7 tis.20244,0 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,6 tis., 2022 509,8 tis., 2023 263,8 tis., 2024 219,2 tis., 2025 239,5 tis.202132,6 tis.2022509,8 tis.2023263,8 tis.2024219,2 tis.2025239,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 239,5 tis. € 22,4 tis. €
2024 219,2 tis. € 4,0 tis. €
2023 263,8 tis. € 16,7 tis. €
2022 509,8 tis. € 67,5 tis. €
2021 32,6 tis. € -7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky130,6 tis. €
  • Finančné účty180,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov112,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky36,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky191,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. v konkurze?

EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. tržby 239,5 tis. €.

Je firma EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. sídli?

EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Sv. Cyrila a Metoda 2408/11A, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026