Trenkwalder Factory, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44122136
DIČ: 2022596268
IČ DPH: SK2022596268
Gagarinova 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gagarinova 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 18. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2008
Spisová značka: Sro/51824/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; zásielkový predaj; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michal Veselý od 24. 9. 2019
    konateľ
  • Trenkwalder, a.s. od 7. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trenkwalder Factory, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 35 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 86,6 tis. €.

86,6 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Strata
11,5 tis. €
Aktíva
-3,0 tis. €
Vlastné imanie
126 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 4,8 tis., 2023 6,0 tis., 2024 −6,2 tis., 2025 −4,1 tis.202113,6 tis.20224,8 tis.20236,0 tis.2024−6,2 tis.2025−4,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 231,7 tis., 2022 140,6 tis., 2023 187,5 tis., 2024 108,0 tis., 2025 86,6 tis.2021231,7 tis.2022140,6 tis.2023187,5 tis.2024108,0 tis.202586,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,6 tis. € -4,1 tis. €
2024 108,0 tis. € -6,2 tis. €
2023 187,5 tis. € 6,0 tis. €
2022 140,6 tis. € 4,8 tis. €
2021 231,7 tis. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-3,0 tis. €
  • Záväzky14,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trenkwalder Factory, s.r.o. v konkurze?

Trenkwalder Factory, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trenkwalder Factory, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trenkwalder Factory, s.r.o. tržby 86,6 tis. €.

Je firma Trenkwalder Factory, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trenkwalder Factory, s.r.o. vykázala stratu 4,1 tis. €.

Je Trenkwalder Factory, s.r.o. platiteľom DPH?

Trenkwalder Factory, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trenkwalder Factory, s.r.o. sídli?

Trenkwalder Factory, s.r.o. má sídlo na adrese Gagarinova 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026