KERAMOSPOL projekt, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44036116
DIČ: 2022558384
IČ DPH: SK2022558384
Kukučínova 7443, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 7443, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 15. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2008
Spisová značka: Sro/19924/R
Predmet podnikania (výber): komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo; výkon činnosti stavebného dozoru; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Illa od 15. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Michaela Markovičová od 4. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KERAMOSPOL projekt, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 243,6 tis. €.

243,6 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
246,5 tis. €
Celkové výnosy
93,9 tis. €
Aktíva
59,1 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,6 tis., 2022 −5,0 tis., 2023 40,1 tis., 2024 −6,4 tis., 2025 1,2 tis.202110,6 tis.2022−5,0 tis.202340,1 tis.2024−6,4 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,5 tis., 2022 126,9 tis., 2023 375,4 tis., 2024 289,2 tis., 2025 243,6 tis.2021158,5 tis.2022126,9 tis.2023375,4 tis.2024289,2 tis.2025243,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 243,6 tis. € 1,2 tis. €
2024 289,2 tis. € -6,4 tis. €
2023 375,4 tis. € 40,1 tis. €
2022 126,9 tis. € -5,0 tis. €
2021 158,5 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,9 tis. €
  • Zásoby433 €
  • Krátkodobé pohľadávky38,7 tis. €
  • Finančné účty30,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov51,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Rezervy7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KERAMOSPOL projekt, s. r. o. v konkurze?

KERAMOSPOL projekt, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KERAMOSPOL projekt, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KERAMOSPOL projekt, s. r. o. tržby 243,6 tis. €.

Je firma KERAMOSPOL projekt, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KERAMOSPOL projekt, s. r. o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je KERAMOSPOL projekt, s. r. o. platiteľom DPH?

KERAMOSPOL projekt, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KERAMOSPOL projekt, s. r. o. sídli?

KERAMOSPOL projekt, s. r. o. má sídlo na adrese Kukučínova 7443, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026