VITALMED IL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43851193
DIČ: 2022496960
Záhradnícka 268/17, Ilava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 268/17, Ilava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 6. 12. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18537/R
Predmet podnikania (výber): organizovanie kurzov, školení a seminárov; poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jozef Brnák od 6. 12. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITALMED IL, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 222 % na 51,4 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 223,3 tis. €.

223,3 tis. €
Tržby
51,4 tis. €
Zisk
237,3 tis. €
Celkové výnosy
148,0 tis. €
Aktíva
104,5 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
83,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,4 tis., 2022 36,4 tis., 2023 31,6 tis., 2024 16,0 tis., 2025 51,4 tis.202120,4 tis.202236,4 tis.202331,6 tis.202416,0 tis.202551,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 139,9 tis., 2022 159,1 tis., 2023 190,2 tis., 2024 201,6 tis., 2025 223,3 tis.2021139,9 tis.2022159,1 tis.2023190,2 tis.2024201,6 tis.2025223,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 223,3 tis. € 51,4 tis. €
2024 201,6 tis. € 16,0 tis. €
2023 190,2 tis. € 31,6 tis. €
2022 159,1 tis. € 36,4 tis. €
2021 139,9 tis. € 20,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,4 tis. €
  • Finančné účty77,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,4 tis. €
  • Rezervy385 €
  • Dlhodobé záväzky25,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITALMED IL, s. r. o. v konkurze?

VITALMED IL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITALMED IL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITALMED IL, s. r. o. tržby 223,3 tis. €.

Je firma VITALMED IL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITALMED IL, s. r. o. dosiahla zisk 51,4 tis. €.

Kde firma VITALMED IL, s. r. o. sídli?

VITALMED IL, s. r. o. má sídlo na adrese Záhradnícka 268/17, Ilava, 019 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026