Mestské lesy Krompachy s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43775578
DIČ: 2022468899
IČ DPH: SK2022468899
Maurerova ulica 945/29, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Maurerova ulica 945/29, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba základných farmaceutických výrobkov a farmaceutických prípravkov 21.00
Dátum vzniku: 30. 10. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2008
Spisová značka: Sro/20631/V
Predmet podnikania (výber): lesníctvo; poľnohospodárstvo; služby v rámci lesníctva a ťažby dreva - porez dreva, piľčícke práce, približovanie dreva, manipulácia s drevom, čist… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Sajdák od 24. 2. 2017
    konateľ
  • Mesto Krompachy od 26. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. Iveta Rušinová od 7. 5. 2024
    člen dozornej rady
  • Radovan Ďorko od 19. 3. 2019
    člen dozornej rady
  • Tomáš Gula od 7. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mestské lesy Krompachy s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 1,3 tis. € a tržby jej ostali na 126,4 tis. €.

126,4 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
200,8 tis. €
Aktíva
12,3 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 251, 2022 2,5 tis., 2023 1,3 tis., 2024 3,9 tis., 2025 1,3 tis.202125120222,5 tis.20231,3 tis.20243,9 tis.20251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,5 tis., 2022 175,2 tis., 2023 103,8 tis., 2024 126,2 tis., 2025 126,4 tis.2021192,5 tis.2022175,2 tis.2023103,8 tis.2024126,2 tis.2025126,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 126,4 tis. € 1,3 tis. €
2024 126,2 tis. € 3,9 tis. €
2023 103,8 tis. € 1,3 tis. €
2022 175,2 tis. € 2,5 tis. €
2021 192,5 tis. € 251 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,3 tis. €
  • Záväzky188,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mestské lesy Krompachy s.r.o. v konkurze?

Mestské lesy Krompachy s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mestské lesy Krompachy s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mestské lesy Krompachy s.r.o. tržby 126,4 tis. €.

Je firma Mestské lesy Krompachy s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mestské lesy Krompachy s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Je Mestské lesy Krompachy s.r.o. platiteľom DPH?

Mestské lesy Krompachy s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mestské lesy Krompachy s.r.o. sídli?

Mestské lesy Krompachy s.r.o. má sídlo na adrese Maurerova ulica 945/29, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026