KGL Europe s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36838179
DIČ: 2022449770
IČ DPH: SK2022449770
Pestovateľská 10, Bratislava - Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 10, Bratislava - Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 9. 2007
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 10. 2007
Spisová značka: Sro/48080/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Doo Choi od 21. 11. 2023
    konateľ
  • KGL CO., LTD. od 27. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KGL Europe s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 29,2 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
29,2 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
473,1 tis. €
Aktíva
381,4 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 379,8 tis., 2022 73,6 tis., 2023 −72,7 tis., 2024 16,0 tis., 2025 −29,2 tis.2021379,8 tis.202273,6 tis.2023−72,7 tis.202416,0 tis.2025−29,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 mil., 2022 1,0 mil., 2023 725,8 tis., 2024 807,2 tis., 2025 1,1 mil.20214,4 mil.20221,0 mil.2023725,8 tis.2024807,2 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -29,2 tis. €
2024 807,2 tis. € 16,0 tis. €
2023 725,8 tis. € -72,7 tis. €
2022 1,0 mil. € 73,6 tis. €
2021 4,4 mil. € 379,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok11,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky413,2 tis. €
  • Finančné účty48,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov392,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-29,2 tis. €
  • Rezervy16,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky466 €
  • Krátkodobé záväzky74,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KGL Europe s. r. o. v konkurze?

KGL Europe s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KGL Europe s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KGL Europe s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma KGL Europe s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KGL Europe s. r. o. vykázala stratu 29,2 tis. €.

Je KGL Europe s. r. o. platiteľom DPH?

KGL Europe s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KGL Europe s. r. o. sídli?

KGL Europe s. r. o. má sídlo na adrese Pestovateľská 10, Bratislava - Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026