EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43764070
DIČ: 2022470956
IČ DPH: SK2022470956
Rajecká 5, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajecká 5, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 6. 10. 2007
Základné imanie: 16,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2022
Spisová značka: Sro/48267/B
Predmet podnikania (výber): vnútroštátna nákladná cestná doprava; logistika - optimalizácia prepravných ciest; činnosť colného deklaranta …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Mikuláš od 6. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 14,5 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 51,9 tis. €.

51,9 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
86,6 tis. €
Aktíva
80,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 14,7 tis., 2023 16,6 tis., 2024 16,7 tis., 2025 14,5 tis.20214,9 tis.202214,7 tis.202316,6 tis.202416,7 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,2 tis., 2022 49,3 tis., 2023 51,2 tis., 2024 49,9 tis., 2025 51,9 tis.202112,2 tis.202249,3 tis.202351,2 tis.202449,9 tis.202551,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 51,9 tis. € 14,5 tis. €
2024 49,9 tis. € 16,7 tis. €
2023 51,2 tis. € 16,6 tis. €
2022 49,3 tis. € 14,7 tis. €
2021 12,2 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie80,9 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. v konkurze?

EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. tržby 51,9 tis. €.

Je firma EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. platiteľom DPH?

EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. sídli?

EWANS TRANSPORT & LOGISTICS, s.r.o. má sídlo na adrese Rajecká 5, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026