Energy invest SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36794911
DIČ: 2022398312
IČ DPH: SK2022398312
Marka Čulena 1632/32, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Marka Čulena 1632/32, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.90
Dátum vzniku: 22. 6. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2007
Spisová značka: Sro/17951/R
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby v rozsahu voľných živností; sekretárske služby; reklamné činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Soňa Kaánová od 28. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Energy invest SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 2,5 tis. €.

2,5 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Strata
27,7 tis. €
Aktíva
700 €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 309, 2022 −1,1 tis., 2023 −1,4 tis., 2024 1,8 tis., 2025 −4,4 tis.20213092022−1,1 tis.2023−1,4 tis.20241,8 tis.2025−4,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,0 tis., 2022 3,9 tis., 2023 11,1 tis., 2024 2,6 tis., 2025 2,5 tis.202121,0 tis.20223,9 tis.202311,1 tis.20242,6 tis.20252,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 tis. € -4,4 tis. €
2024 2,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 11,1 tis. € -1,4 tis. €
2022 3,9 tis. € -1,1 tis. €
2021 21,0 tis. € 309 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie700 €
  • Záväzky27,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Energy invest SK s.r.o. v konkurze?

Energy invest SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Energy invest SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Energy invest SK s.r.o. tržby 2,5 tis. €.

Je firma Energy invest SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Energy invest SK s.r.o. vykázala stratu 4,4 tis. €.

Je Energy invest SK s.r.o. platiteľom DPH?

Energy invest SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Energy invest SK s.r.o. sídli?

Energy invest SK s.r.o. má sídlo na adrese Marka Čulena 1632/32, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026