MA.AT. - SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36777757
DIČ: 2022375894
IČ DPH: SK2022375894
Štefánikova 28, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 28, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 16. 5. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2007
Spisová značka: Sro/18967/L
Predmet podnikania (výber): autorizovaný architekt; inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Dušan Maňák od 16. 5. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MA.AT. - SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 40,6 tis. €.

40,6 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
39,1 tis. €
Aktíva
32,8 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,3 tis., 2022 385, 2023 1,2 tis., 2024 44, 2025 4,1 tis.20218,3 tis.202238520231,2 tis.20244420254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,9 tis., 2022 68,8 tis., 2023 40,6 tis., 2024 35,6 tis., 2025 40,6 tis.202176,9 tis.202268,8 tis.202340,6 tis.202435,6 tis.202540,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,6 tis. € 4,1 tis. €
2024 35,6 tis. € 44 €
2023 40,6 tis. € 1,2 tis. €
2022 68,8 tis. € 385 €
2021 76,9 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,8 tis. €
  • Záväzky6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MA.AT. - SK, s.r.o. v konkurze?

MA.AT. - SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MA.AT. - SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MA.AT. - SK, s.r.o. tržby 40,6 tis. €.

Je firma MA.AT. - SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MA.AT. - SK, s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je MA.AT. - SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MA.AT. - SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MA.AT. - SK, s.r.o. sídli?

MA.AT. - SK, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 28, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026