BATIST Medical SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36764248
DIČ: 2022365521
IČ DPH: SK2022365521
Kopčianska 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 12. 4. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2007
Spisová značka: Sro/45464/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radek Chmelík od 8. 8. 2024
    konateľ
  • BATIST Medical a.s. od 4. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BATIST Medical SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 118,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
118,7 tis. €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
882,7 tis. €
Aktíva
161,8 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
−17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,0 tis., 2022 83,4 tis., 2023 20,4 tis., 2024 9,4 tis., 2025 118,7 tis.202142,0 tis.202283,4 tis.202320,4 tis.20249,4 tis.2025118,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 3,7 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,8 mil.20213,4 mil.20223,7 mil.20232,6 mil.20242,6 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 118,7 tis. €
2024 2,6 mil. € 9,4 tis. €
2023 2,6 mil. € 20,4 tis. €
2022 3,7 mil. € 83,4 tis. €
2021 3,4 mil. € 42,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky573,2 tis. €
  • Finančné účty309,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie230 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie118,7 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky713,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BATIST Medical SK, s.r.o. v konkurze?

BATIST Medical SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BATIST Medical SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BATIST Medical SK, s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma BATIST Medical SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BATIST Medical SK, s.r.o. dosiahla zisk 118,7 tis. €.

Je BATIST Medical SK, s.r.o. platiteľom DPH?

BATIST Medical SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BATIST Medical SK, s.r.o. sídli?

BATIST Medical SK, s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026