A&S LIFESTYLE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36735175
DIČ: 2022319321
IČ DPH: SK2022319321
Bohrova 1204/3, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bohrova 1204/3, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 6. 2. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2008
Spisová značka: Sro/44456/B
Predmet podnikania (výber): obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností; prenájom strojov, technologických a elektronických zariadení; leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Andrea Pavlík od 6. 2. 2007
    konateľspoločník
  • Mgr. Stanislav Pavlík od 6. 2. 2007
    konateľspoločník
  • Adam Hraško od 25. 5. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A&S LIFESTYLE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 74,4 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 199,6 tis. €.

199,6 tis. €
Tržby
74,4 tis. €
Zisk
214,9 tis. €
Celkové výnosy
370,1 tis. €
Aktíva
134,4 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
52,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 270, 2022 16,7 tis., 2023 53,2 tis., 2024 52,8 tis., 2025 74,4 tis.2021270202216,7 tis.202353,2 tis.202452,8 tis.202574,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 tis., 2022 97,7 tis., 2023 157,8 tis., 2024 164,2 tis., 2025 199,6 tis.202130,3 tis.202297,7 tis.2023157,8 tis.2024164,2 tis.2025199,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,6 tis. € 74,4 tis. €
2024 164,2 tis. € 52,8 tis. €
2023 157,8 tis. € 53,2 tis. €
2022 97,7 tis. € 16,7 tis. €
2021 30,3 tis. € 270 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok262,2 tis. €
  • Zásoby2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Finančné účty86,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,0 tis. €
  • Bankové úvery191,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A&S LIFESTYLE s.r.o. v konkurze?

A&S LIFESTYLE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A&S LIFESTYLE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A&S LIFESTYLE s.r.o. tržby 199,6 tis. €.

Je firma A&S LIFESTYLE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A&S LIFESTYLE s.r.o. dosiahla zisk 74,4 tis. €.

Je A&S LIFESTYLE s.r.o. platiteľom DPH?

A&S LIFESTYLE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A&S LIFESTYLE s.r.o. sídli?

A&S LIFESTYLE s.r.o. má sídlo na adrese Bohrova 1204/3, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026