Tatra investing s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36746380
DIČ: 2022346491
Šintavská 26, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šintavská 26, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 5. 3. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/44850/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Klimentová, CSc. od 5. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatra investing s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 23,8 tis. €.

23,8 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
92,1 tis. €
Aktíva
84,1 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −459, 2022 3,0 tis., 2023 16,9 tis., 2024 15,6 tis., 2025 13,6 tis.2021−45920223,0 tis.202316,9 tis.202415,6 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 tis., 2022 11,2 tis., 2023 28,9 tis., 2024 28,4 tis., 2025 23,8 tis.20218,8 tis.202211,2 tis.202328,9 tis.202428,4 tis.202523,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,8 tis. € 13,6 tis. €
2024 28,4 tis. € 15,6 tis. €
2023 28,9 tis. € 16,9 tis. €
2022 11,2 tis. € 3,0 tis. €
2021 8,8 tis. € -459 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie84,1 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatra investing s.r.o. v konkurze?

Tatra investing s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatra investing s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatra investing s.r.o. tržby 23,8 tis. €.

Je firma Tatra investing s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatra investing s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Kde firma Tatra investing s.r.o. sídli?

Tatra investing s.r.o. má sídlo na adrese Šintavská 26, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026