SEISA Europe, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36693120
DIČ: 2022263155
IČ DPH: SK2022263155
Svätoplukova 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 31. 10. 2006
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2006
Spisová značka: Sro/42942/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SEISA Europe, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 1,9 mil. € a tržby jej narástli o 19 % na 11,9 mil. €.

11,9 mil. €
Tržby
1,9 mil. €
Zisk
13,5 mil. €
Celkové výnosy
13,6 mil. €
Aktíva
11,4 mil. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
91,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 451,0 tis., 2022 590,0 tis., 2023 367,7 tis., 2024 5,3 mil., 2025 1,9 mil.2021451,0 tis.2022590,0 tis.2023367,7 tis.20245,3 mil.20251,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,0 mil., 2022 7,9 mil., 2023 9,7 mil., 2024 10,0 mil., 2025 11,9 mil.20216,0 mil.20227,9 mil.20239,7 mil.202410,0 mil.202511,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,9 mil. € 1,9 mil. €
2024 10,0 mil. € 5,3 mil. €
2023 9,7 mil. € 367,7 tis. €
2022 7,9 mil. € 590,0 tis. €
2021 6,0 mil. € 451,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok994,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok595,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,7 mil. €
  • Finančné účty226,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku3,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 mil. €
  • Rezervy278,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEISA Europe, s.r.o. v konkurze?

SEISA Europe, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEISA Europe, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SEISA Europe, s.r.o. tržby 11,9 mil. €.

Je firma SEISA Europe, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SEISA Europe, s.r.o. dosiahla zisk 1,9 mil. €.

Je SEISA Europe, s.r.o. platiteľom DPH?

SEISA Europe, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SEISA Europe, s.r.o. sídli?

SEISA Europe, s.r.o. má sídlo na adrese Svätoplukova 24, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026